Privaatsuspoliitika

 

TEABE KASUTAMINE

 

See privaatsuspoliitika reguleerib www.tronsmart.ee kasutamist Yark Trade Company OÜ poolt veebisaidilt www.tronsmart.ee kasutatava teabe kasutamisel.
Yark Trade Company OÜ kohustub tagama interneti kaudu saadud teabe konfidentsiaalsuse. Selle poliitilise avalduse eesmärk on selgitada www.tronsmart.ee kasutatavat andmetöötluspraktikat
Me kogume üksikisikute kohta teavet (edaspidi „isikuandmed”) ainult nende otsese ja teadliku nõusolekuga. Sellise teabe näited sellel saidil on:
         - Sinu nimi
         - Sinu e-posti aadress
Mis tahes teave, mida te www.tronsmart.ee (edaspidi „teave“) edastate, siseneb andmebaasi ja töötleme sellist teavet, et saata uudiseid üksikisikutele veebisaidilt ning jälgida veebisaidi kasutusandmeid. .
Mõnel juhul võime koguda teie kohta teavet, mida ei saa isiklikult seostada. Sellist tüüpi teabe näited on järgmised:
         - Kasutatava brauseri tüüp
         - Kasutatava arvuti operatsioonisüsteemi tüüp
         - Selle veebisaidi domeeninimi, kust meie veebisaidile linki jätsite

 

LAHTIÜTLUS

 

Kõik pildid ja kirjeldused on võimalikult tõepärased, kuid ei anna alati kauba kohta kõikehõlmavat teavet. Meie kasutame kauba tootjalt saadud pildid ja kirjeldused, kus mõnikord esineb vigu.

Kaupade ja nende omaduste kirjeldusel proovime olla võimalikult täpsed, aha mõnikord esinevad ebatäpsused.  Kaubatootjad võivad muuta spetsifikatsioone ilma meiega kooskõlastamata.