Mis on Tronsmart


Tronsmarti lugu

Tronsmart asutati 2013. aastal ja asub Shenzheni südames, Hiina Silicon Valleys ning maailma tehnoloogiliselt kõige uuenduslikumate linnade hulgas. Tronsmart, mis asub keskuses tehnoloogia ja elektroonika tarneahela kõige eesrindlikumatel aladel, püsib uute trendide ja tootmise tipptasemel. Püüame olla tugevalt kaasatud ja juhtida jätkuvalt mitmeid pöördeid, sealhulgas telekastituru, käimasoleva kiirlaadimisturu ja paljude tulevikku suunatud tehnoloogiate abil, mis on loodud inimeste elu paremaks muutmiseks.

 

Miks valida Tronsmart

JÄTKUSUUTLIKU LÕIKEKAUBADE DISAIN

 

Olgu tegemist meie TV Boxi või Quick Charge'i tootesarjade uuendustega, on Tronsmart pidevalt keskendunud tehnoloogia uusima turule toomisele.

 

TÖÖSTUSJUHTIV TURUSTUSTEGEVUS

 

Juurdepääs valdkonna võimsaimatele meediumiressurssidele kogu maailmas. Pakume oma jaemüüjatele ja turustajatele kogu maailmas lokaliseeritud turundusplaane.

 

TÄPSUS KVALITEEDIKONTROLLI SÜSTEEM

 

Toimub 7-astmeline kvaliteedikontrolli protokoll, mis sisaldab kõiki detaile alates tootmisest, kuni meie toodete ladustamiseni, kuni saatmisviiside ja lõpptarbijateni toimetamiseni.

 

KOOSTATUD TEENUS MEIE PARTNERitele

 

Tuginedes sügavale arusaamisele elektroonika- ja töötleva tööstuse kohta, saame pakkuda oma jae- ja turustuspartnerite võrgule kohandatud teenust ja tuge. See võimaldab kohalikel turgudel paremini tundvatel inimestel oma ärimudelist kiiremini kasu saada kui kunagi varem.